Genel

Kayıp Hollandalı gencin cansız bedeni bulundu

Kayıp Hollandalı gencin cansız bedeni bulundu 37 gün önce kaybolan Hollandalı Joey Hoffman’ın cesedi bulundu. Hoffman’ı bulmak için 80 kişilik ekip oluşturulmuştu. Kayıp Hollandalı gencin cansız bedeni bulundu detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Kayıp Hollandalı gencin cansız bedeni bulundu

Mersin’in Silifke İlçesi’ne bağlı Narlıkuyu’da 37 gün önce kayıplara karışan Hollandalı Joey Hoffman’ın cesedi bir dere yatağında bulundu. Sigortacı Joey Hoffman, Hollandalı arkadaşı Björn Breukers ve eşi Derya Ün Breukers ile birlikte 8 Temmuz’da Narlıkuyu’da tatil yapmak ve arazi satın almak için bu bölgeye geldi.

Dağlık alanda arazi bakan 3 arkadaştan, Derya ile eşi Björn Breukers iddiaya göre ayrılıp geldikleri yoldan dönüşe geçti. Hoffman ise, “Ben tırmanamam, aşağı yola doğru gideceğim” diyerek ayrıldı. O günden sonra da izine rastlanılmadı.

Kuruçay Deresi yakınında kayalıklar arasında…

Joey Hoffman’ı bulunması için polis, jandarma, AFAD Mersin ve Adana’dan gelenlerin de aralarında bulunduğu yaklaşık 80 kişilik arama kurtarma ekibi oluşturuldu. Joey Hoffman’ın cesedi bu sabah Kuruçay Deresi yakınında kayalıklar arasında Ankara’dan gelen arama ekibindeki Kadavra köpeği tarafından bulundu. Cesedin bulunduğu bölgede Cumhuriyet Savcısı’nın incelemesi devam ederken, cesetteki ilk muayenede bıçak ya da ateşli silah izine rastlanamadı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica