Siyaset

Kendi ürettiklerimizi kendimiz satarak istihdamı arttıracağız

Kendi ürettiklerimizi kendimiz satarak istihdamı arttıracağız Sarıdoğan, “Esnaflarımızın tek tek kepenk kapattığını görmek, bu ilçede yaşayan herkes gibi beni de çok üzüyor” dedi. detaylar haberimizde…

Kendi ürettiklerimizi kendimiz satarak istihdamı arttıracağız

Körfezliler, Sarıdoğan’ı bağrına basıyor …

Recep Sarıdoğan vatandaşları dinledi

Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan, Atalar Mahallesi ve Yavuz Selim Mahallesi esnaflarını dolaştı. Büyük ilgi gören Sarıdoğan’ı mahalleliler, “Dürüst Başkan” sloganlarıyla karşıladı.

“Elimizden geleni yapacağız”

31 Mart seçimlerine artık sayılı günler kala çalışmalarına hız kazandıran Saadet Partisi Körfez Belediye Başkan adayı Recep Sarıdoğan, esnaf ziyaretlerine Atalar Mahallesi ve Yavuz Selim Mahallesi’nde devam etti. Esnafları tek tek dolaşan ve mahalle sakinleriyle de istişare eden Sarıdoğan; “Esnaflarımızın tek tek kepenk kapattığını görmek, bu ilçede yaşayan herkes gibi beni de çok üzüyor. Bunların olmaması için, 1 Nisan itibariyle yönetime gelmemiz halinde gerekli projelerimizi hayata geçireceğiz. Esnaflarımızın sorunlarını dinleyecek ve çözüm önerilerine destek olacağız. Bir belediye başkanı olarak, ben ve ekibim elimizden geleni yapacağız.

Recep Sarıdoğan hız kesmiyor

“Dürüst başkan” sloganları atıldı

Terk edilen köylerimizdeki hayvancılığı ve tarımı yeniden canlandıracağız. Biz köylerimizde kendi ürettiklerimizi belediyemizin öncülüğünde kendimiz satacağız. Böylece hem istihdamı arttıracağız hem de evlerimizi ucuz ve kaliteli ürüne kavuşturacağız. Bu sayede esnaf kardeşlerimizin de işlerine hareket getireceğiz” şeklinde konuştu. “Dürüst Başkan” ve “Başkan Sarıdoğan” sloganlarıyla mahallelilerin büyük ilgi gösterdiği Recep Sarıdoğan, seçim çalışmalarının gece gündüz süreceğinin altını çizdi ve “Körfez’de sıkılmadık el bırakmayacağız” diyerek programlarına devam etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica