Genel

Kocaeli’de Gebze OSB’ye ulaşım rahatladı

Kocaeli’de Gebze OSB’ye ulaşım rahatladı … Kocaeli’nin Gebze ilçesi şehir merkezi ile OSB’leri arasındaki ulaşımı rahatlatacak olan proje kapsamında, Kuzey yan yol tarafında ‘Bağlantı Yolu 1’ ile Tembelova Köprüleri arasındaki kısımda yan yol çalışması tamamlandı. detaylar haberimizde…

Kocaeli’de Gebze OSB’ye ulaşım rahatladı

KOCAELİ (İGFA)- Büyükşehir Belediyesi hayata geçirdiği ulaşım projeleri ile vatandaşların memnuniyetini kazanıyor. Bu kapsamda Gebze ilçesi ile OSB arasındaki ulaşımı kolaylaştıran TEM Otoyolu Köprüleri Bağlantı Yolları projesinde önemli bir kademe daha aşıldı.

Yeni inşa edilen Bağlantı Yolu 1 ile Tembelova Köprülerinin kuzey tarafında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından devam ettirilen yan yol inşa çalışması tamamlandı. Altyapı ve son olarak asfalt serimi yapılarak üstyapı çalışması bitirilen Kuzey yan yolun bu önemli kısmı trafiğe açıldı.

Proje kapsamında yürütülen yan yol çalışmasından dolayı bir süredir trafik Gebze şehir içi yollarından aktarmalı bir şekilde sağlanıyordu. Yoğun bir şekilde çalışan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Kuzey yan yoldaki (Balküpü Mevkii) bu önemli kısmı trafiğe açması ile OSB’lere ulaşım rahatlamış oldu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica