Genel

Kocaman, Dere Islah çalışmalarını yerinde inceledi

Kocaman, Dere Islah çalışmalarını yerinde inceledi

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, Uzunbey Mahallesi’nde yapılan dere ıslahı çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldı

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, Uzunbey Mahallesi’nde yapılan dere ıslahı çalışmalarını yerince inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Başkan Kocaman, inceleme sonrasında “Uzunbey Mahallemizde İSU Ekiplerimizce yapımı devam eden dere ıslahı çalışmalarımızı inceleyerek Şube Müdürümüz İhlas İlteriş Demir’den bilgi aldık. İlçemizde yapılan yatırımlar için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın ve Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Dere ıslahı çalışmaları
Dere ıslahı çalışmaları

310 METRE ISLAH YAPILACAK

Uzunbey Mahallesi’nde geçen Yirim Deresi’nin düzenli akışını ve taşkınların önlenmesini, sağlamak için üzerinde araç ve yaya yol geçişi için menfez çalışması tamamlanan derede, toplam 310 metre uzunluğunda ıslah çalışması gerçekleştiriliyor. Uzunbey mezarlığı yanından geçen derenin ıslah çalışmalarında yaya ve araç trafiği için 20 metre uzunluğunda betonarme menfez yapıldı. Tamamlanma aşamasına gelen menfez çalışmalarının ardından asfalt çalışması yapılacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica