Kültür-Sanat-Tarih

Kocaman: “Yardımlaşma ve Dayanışmanın manevi huzurunu yaşıyoruz”

Kocaman: “Yardımlaşma ve Dayanışmanın manevi huzurunu yaşıyoruz” … Kocaman, “Tevekkülü bilen, imanı güçlü bir millet olarak bu zorlukların da üstesinden hep birlikte geleceğiz” dedi. detaylar haberimizde…

Kocaman: “Yardımlaşma ve Dayanışmanın manevi huzurunu yaşıyoruz”

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak Tüm İslam Alemi’nin bu kutlu gecesini tebrik etti.

Başkan Kocaman mesajında;
“İbadetle geçirdiğimiz rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın sonuna yaklaşırken, yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de bin aydan hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi’ni idrak etmenin huzurunu yaşamaktayız.

Gönüllerimiz her daim bir olsa da sevdiklerimizle aramıza mesafe koymak durumunda olduğumuz bir senenin içindeyiz. Tevekkülü bilen, imanı güçlü bir millet olarak bu zorlukların da üstesinden hep birlikte geleceğiz. Her şeye rağmen Ramazan ayı rahmet, bereket, yardımlaşma ve dayanışmanın yükseldiği bir ay ve bunun manevi huzurunu yaşıyoruz.

Bu mübarek gecede sevdiklerimizin, vatanımızın ve milletimizin selameti için, bu illet hastalıktan tüm dünyanın kurtulması için dua edeceğiz.

Bu duygu ve düşünceler ile kıymetli Kartepeli Hemşehrilerimin ve tüm İslam Alemi’nin mübarek Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor; tüm insanlığa hayırlar getirmesini cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica