Ekonomi

Körfez Ticaret Odasında Nezaket ve Protokol Kuralları Eğitimi

Körfez Ticaret Odasında Nezaket ve Protokol Kuralları Eğitimi Körfez Ticaret Odası kurumsal eğitim programları kapsamında eğitimler vermeye devam ediyor. Bu Kapsamda 1 Kasım Perşembe Günü Saat 13.30’da Dr. M. Naci Cuhacı tarafından nezaket ve protokol kuralları konulu eğitim verilecektir. Körfez Ticaret Odasında… detaylar haberimizde…

Körfez Ticaret Odasında Nezaket ve Protokol Kuralları Eğitimi

Körfez Ticaret Odası kurumsal eğitim programları kapsamında eğitimler vermeye devam ediyor. Bu Kapsamda 1 Kasım Perşembe Günü Saat 13.30’da Dr. M. Naci Çuhacı tarafından nezaket ve protokol kuralları konulu eğitim verilecektir.

MARKA Destekli Eğitim…

Körfez Ticaret Odasında kurumsal eğitimler kapsamında yer alan nezaket ve protokol kuralları eğitimi protokol ilkeleri, makamda davranış kuralları, dinleme ve konuşma protokolü, sözlü ve yazılı iletişim, selamlama, tanıştırma, karşılama ve uğurlama, resmi davet gibi pek çok konu katılımcılara detaylı olarak anlatılacak. Körfez Ticaret Odasının MARKA’ya yazdığı projenin kabul edilmesi ile MARKA tarafından finanse edilecek olan eğitim ücretsiz ve halka açık olarak gerçekleştirilecek.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica