Kültür-Sanat-Tarih

Kübra Dokuyucu ile “Odam Kireç Tutmuyor” rock oldu

Kübra Dokuyucu ile “Odam Kireç Tutmuyor” rock oldu … “Dokuyucu, kendine has, farklı bir yorumla rock coverı halinde icra ederek müzik severlere tadı damaklardan gitmeyecek bir müzik ziyafeti yaşatacak…” detaylar haberimizde…

Kübra Dokuyucu ile “Odam Kireç Tutmuyor” rock oldu

Pandemi salgın döneminin ve zorluklarını devam ettiği ve müzisyenlerin çalışamadığı müzik adına üretimin düşük olduğu dönemde Lanes Müzik Yapım farkı ile yepyeni harika bir proje daha hayat buluyor yeni sanatçılara destek olması ile bilinen Lanes Müzik yapımın bu harika eseri çok konuşulacak.

Müzik listelerinde zirveye oynayacak rock şarkılarının nadir çıktığı dönemde Lanes Müzik yapımın yeni starı Kübra Dokuyucu’nun “Odam Kireç Tutmuyor” adlı herkesin tanıyıp sevdiği eseri, kendine has, farklı bir yorumla rock coverı halinde icra ederek müzik severlere tadı damaklardan gitmeyecek bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Dinleyiciler tarafından sevilen Başarılı ve güzel Sanatçı Kübra Dokuyucu “Rock şarkılarının üretiminin ciddi şekilde azaldığı dönemde rock coveriyle şarkımı sevenlerimle buluşturma heyecanı içindeyim. Sevenlerimden şarkıma yorum ve beğeni desteği bekliyorum” şeklinde konuştu. Şimdi gözler yayınlanan harika şarkıyla, şarkıyı yorumlayan başarılı sanatçıda… Şarkının Kocaeli de yaşayan müzikseverlerin ne kadar benimseyeceği merak konusu oldu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica