Genel

LÖSEV’in ‘iyilik tırı’ Keşan’a geldi

LÖSEV’in ‘iyilik tırı’ Keşan’a geldi… LÖSEV İstanbul Sosyal Hizmetler Koordinatörü İsmihan Karakaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, 550 kişiye yardım ulaştırdıklarını belirtti. detaylar haberimizde…

LÖSEV’in ‘iyilik tırı’ Keşan’a geldi

EDİRNE (AA)LÖSEV‘in iyilik tır’ı…

Hastane Caddesi’ndeki tırda kurulan stantta yetkililer vatandaşlara da LÖSEV‘in faaliyetleri hakkında bilgi verdi. İyilik tırında LÖSEV‘e kayıtlı çocuk ve yetişkin hastalara gıda, giyim eşyası ve oyuncak dağıtıldı.

LÖSEV İstanbul Sosyal Hizmetler Koordinatörü İsmihan Karakaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, 550 kişiye yardım ulaştırdıklarını belirtti.

Yardım edilen kişilerin LÖSEV‘e kayıtlı olduğunu aktaran Karakaş “Ailelerimiz tıra geldiğinde ayakkabısından oyuncağına, kırtasiyesinden giyime kadar yardımlarını alabiliyor. Özellikle duyurmak isteriz ki LÖSEV hiçbir zaman elden yardım ve bağış almıyor. Bağışlarımız ya kumbaralarımızdan ya da banka yoluyla veya internet üzerinden olabilir. Keşan’da bize kayıtlı 35 tane hastamız var. Edirne genelinde ise 175 tane kayıtlı ailemiz var” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica