Genel

Mansur Yavaş; ‘Söz gümüşse sükut altındır’

Mansur Yavaş; ‘Söz gümüşse sükut altındır’ Mansur Yavaş’tan Gökçek mesajı: Konuşacağım zamanı bekliyorum. CHP’nin önceki seçimde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mansur Yavaş, Odatv’nin “Mansur Yavaş’ın dikkat çeken sessizliği” başlıklı haberine yanıt verdi. Mansur Yavaş; ‘Söz gümüşse sükut altındır’ detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Mansur Yavaş; ‘Söz gümüşse sükut altındır’

CHP’nin önceki seçimde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mansur Yavaş, Odatv’nin “Mansur Yavaş’ın dikkat çeken sessizliği” başlıklı haberine yanıt verdi.

Melih Gökçek’in rakibi olan Yavaş, dişe diş bir yarış götürmüştü

Haberde, “Herkes Gökçek hakkında fikrini söylerken sessiz kalan biri var. O da; Mansur Yavaş. Son yerel seçimlerde Melih Gökçek’in rakibi olan Yavaş, dişe diş bir yarış götürmüştü. Hatta Gökçek’in oyları çaldığı bile ileri sürülmüştü. Aradan yıllar geçti. Bugün ise Yavaş’ın rakibi Gökçek’in istifası istendi. Ancak Yavaş, ne sosyal medya hesabından ne de basına yaptığı açıklamalarda Gökçek’in istifasına dair tek cümle kurmadı. Yavaş’ın bu Gökçek sessizliği ise dikkat çekti” ifadeleri yer almıştı.

“Konuşacağım zamanı bekliyorum”

Mansur Yavaş, Odatv’nin haberini Twitter hesabından paylaşarak “Söz gümüşse sükut altındır.’ Konuşacağım zamanı bekliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica