Ekonomi

Marmara Bölgesi sigortacılarından ortak çözüm raporu

Marmara Bölgesi sigortacılarından ortak çözüm raporu. Sorunların tespit edildiği toplantının kapsamlı raporunun, Hazine Bakanlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’ne iletilerek, tüm Odalar tarafından takip edilmesi kararlaştırıldı. detaylar haberimizde…

Marmara Bölgesi sigortacılarından ortak çözüm raporu

Sigortacılık sektörünün sorunlarını ortak akıl çerçevesinde tespit ederek yine ortak çözümler üretmek için çalışmalarını sürdüren Kocaeli, Düzce TSO, Bolu TSO, Gebze ve Körfez Ticaret Odaları’nın sigortacılık komiteleri Gebze’de toplantı gerçekleştirerek, Hazine Bakanlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’ne iletilmek üzere rapor hazırladı.

KOTO 22. Meslek Komitesi…

Sigorta Acenteleri’nin yer aldığı Kocaeli Ticaret Odası 22. Meslek Komitesi, sektör için hayata geçirilecek çalışmalara öncülük etmeye devam ediyor. Sigortacılık sektörünün sorunlarını tespit etmek ve Odalarla ortak çözümler hayata geçirmek amacıyla toplantılar düzenleten KOTO 22. Meslek Komitesi, bu amaçla Gebze Ticaret Odası’nda düzenlenen toplantıya katıldı.

“Sorunlar çözülene kadar devam edecek”

22. Meslek Komitesi Başkanı Olcay İlter ve Komite Meclis Üyesi Nazan Topdemir Bülbül’ün yer aldığı toplantıda, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası ile Körfez Ticaret Odaları’nın Sigortacılık Komiteleri hazır bulundu. Sorunların tespit edildiği toplantının kapsamlı raporunun, Hazine Bakanlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’ne iletilerek, tüm Odalar tarafından takip edilmesi kararlaştırıldı. Sigortacılık Komiteleri, ortak sektör toplantılarının sorunlar en aza indirilene kadar devam edeceğini vurguladı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica