Genel

Marmaris barlar sokağında tatilciler eğlenceyi zirvede yaşıyor

Marmaris barlar sokağında tatilciler eğlenceyi zirvede yaşıyor Gözde turizm merkezi Marmaris’te eğlencenin kalbi, Barlar Sokağında atıyor. Tatilci ve turistlerin uğramadan geçmediği sokaktaki gece kulübü, bar ve diskolar, programlarıyla dikkat çekiyor. Marmaris barlar sokağında tatilciler eğlenceyi zirvede yaşıyor detaylar haberimizde…

Marmaris barlar sokağında tatilciler eğlenceyi zirvede yaşıyor

Türkiye’de 300 metre uzunluğu, 250 ila 3 bin 500 kapasiteli 90 sıralı disko, bar ve gece kulübüyle ilk ve tek olan Barlar Sokağı büyük ilgi görüyor. Sokakta ‘İğne atsan yere düşmez’ dedirten görüntüler ortaya çıkıyor.

Programlar 22.30’ da başlıyor…

Disko, gece kulübü ve barların saat 22.30’dan itibaren kapılarını açmasıyla eğlence başlıyor. Gece yarısı doluluk sınırlarına ulaşan mekanlar, kapılarını kapatarak turist ve tatilcilere keyifli gösteriler sunuyor. Eğlence mekanlarına giremeyenler ise çalan hareketli parçalarla sokakta eğleniyor.

Dansçı kızların şovları büyük ilgi topluyor…

İşletmeler, yabancı ve Türkçe hit müziklerle saat 00.30’da şova başlıyor. DJ’lerin çaldıkları hareketli şarkılar eşliğinde dans eden turistler, renkli görüntüler oluşturuyor. Disko ve gece kulüplerindeki dansçı kızlar, kurulan sahnelerde yaptıkları şovlarla ilgi görüyor. Hareketli müzik ve dansçı kızların şovlarıyla coşan turistler, gece boyunca dans edip gönüllerince eğleniyor.

Köpüklü dans…

Saatler 03.15’i gösterdiğinde köpük partileri düzenleniyor. Turistler, mekanların tavanlarındaki makinelerden dökülen köpükler içerisinde dans ediyor. Diskoları dolduran ve bel hizasına kadar gelen soğuk köpük, eğlenenleri serinletiyor. Saat 04.00’te müzik yayınlarının son bulmasıyla tatilciler, otellerine dönüyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica