Genel

Outlet Center İzmit yönetimi ve mağazaları iftar yemeğinde

Outlet Center İzmit yönetimi ve mağazaları iftar yemeğindeOutlet Center İzmit’te, Ramazanın geleneksel sokak satıcıları tarafından müşterilere; pamuk şeker, geleneksel şeker macun ve geleneksel şerbet ikram ediliyor. detaylar haberimizde…

Outlet Center İzmit yönetimi ve mağazaları iftar yemeğinde

Outlet Center İzmit yönetimi, 30 Mayıs 2019 Perşembe günü merkez bünyesindeki mağazaların yöneticileriyle Lezzet Durağı’nda iftar yemeğinde bir aradaydı.

Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü K. Osman İllez ve Outlet Center İzmit merkez müdürü Murat Yıldırım, merkez bünyesindeki çalışan mağazacılara ve yönetim personeline “gösterdiğiniz özverili çalışmadan ötürü teşekkür ediyor ve şimdiden Ramazan Bayramınızı kutlarız” dediler. Ayrıca, iftara katılan basın mensuplarına da katılımları için teşekkür ederek, yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutladılar. Outlet Center İzmit yönetimince gerçekleştirilen iftar organizasyonunda bir araya gelen mağaza yöneticileri organizasyondan oldukça memnun kaldılar.

Outlet Center İzmit hakkında:

Türkiye’nin ilk ve gerçek outlet merkezi Outlet Center İzmit, ünlü markaların outlet ürünlerinin satışa sunulduğu 55 mağaza ile 20 yılı aşkın süredir hizmetine devam etmektedir. 144 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan Outlet Center İzmit, 2.500 araçlık ücretsiz otoparka ve 28.777m2 kiralanabilir alana sahiptir. Cafe & restoran, eğlence alanları, spor merkezi ve Türkiye’nin önde gelen firmalarına ait fabrika satış mağazası ile faaliyet gösteren merkez, bünyesinde bulunan yüzlerce ünlü markayla ziyaretçilerine tüm yıl boyunca avantajlı ve keyifli alışveriş imkanı sunuyor.

Outlet Center İzmit Ramazan Eğlenceleri;

Ramazan ayı süresince her hafta; Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri iftardan sonra gerçekleştirilen etkinliklerde fasıl ekibinin seslendirdiği şarkılara eşlik eden müşteriler, hoşça vakit geçirme imkanı buluyorlar. Ramazanın geleneksel sokak satıcıları tarafından müşterilere; pamuk şeker, geleneksel şeker macun ve geleneksel şerbet ikram ediliyor. Halk oyunları ekibi, her yöreden en güzel gösterileri gerçekleştiriyor. Outlet Center İzmit’in Ramazan ayına özel etkinlikleri hava şartları uygun olduğu takdirde belirtilen günlerde iftar sonrasında gerçekleştirilmektedir.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica