Siyaset

Özgür Bursalı: “Kılıçdaroğlu Yine PKK ve FETÖ İttifakını Açıkladı”

Özgür Bursalı: “Kılıçdaroğlu Yine PKK ve FETÖ İttifakını Açıkladı”

Vatan Partisi Genel Sekreteri Özgür Bursalı, Kılıçdaroğlu’nun FETÖ ve PKK ittifakını ilan ettiği yeni kampanya afişine ilişkin yazılı açıklama yaptı

“Kemal Kılıçdaroğlu ‘Masumlara tahliye, mağdurlara tazminat gelecek’ programıyla, PKK ve FETÖ’yü hapislerden kurtarma ve yeniden Türk Devletinin içine yerleştirme planını bir kez daha açıkladı. Kim mağdurlar ve masumlar? Türkiye’de bugün ‘mağdur’ olan iki kuvvet var: PKK ve FETÖ! Ankara’dan İstanbul’a yaptıkları sözümona Adalet Yürüyüşü de bu ‘masumları’ kurtarmak içindi. Kılıçdaroğlu anayasayı, yargıyı ve hükümeti de bu yüzden ‘gayrımeşru’ ilan ediyor.

Altılı Masa, aslında Sekizli Masadır. PKK ve FETÖ de o masadadır. Hepsi kolkola Biden tayfasıdır. CHP ve İYİ Parti‘nin başını çektiği bu masanın mağdurları ve masumları, PKK ve FETÖ’dür. İktidar stratejileri bu sözümona mağdurlarla iktidar olmaktır ve kaderleri ortaktır. Yakın zamanda CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, HDP/PKK’ya bakanlık vereceklerini ilan etmişti. Yine Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer, haklarında yargı hükmü olsa dahi FETÖ’cüleri cezaevinden çıkaracaklarını duyurmuştu. Bunlar kişilerin değil, CHP’nin stratejisidir.

Şimdi Kılıçdaroğlu ‘mağdurlara tahliye, masumlara tazminat’ diyerek PKK ve FETÖ ittifakını bir kez daha özetlemiş ve ilan etmiştir. Meral Akşener de bu ittifakın en önemli unsurudur. İYİ Parti’nin de varlık nedeni MHP’yi bölmek, PKK ve FETÖ’yü kurtarmaktır. İşlevleri budur. Türkiye’de hiçbir güç PKK ve FETÖ’yü mezarından çıkarıp yeniden orduya, yargıya, polise, kamu kurumlarına yerleştiremez. Tazminat veremez. Bu Türk Milletine meydan okumadır.

Vatan Partisi var! Türkiye var!
Vatan Partisi, bu kaos planlarıyla savaşa savaşa iktidar olacaktır!”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica