Genel

Rent Go, Antalya’da Turizm Sektörüyle Buluştu

Rent Go, Antalya’da Turizm Sektörüyle Buluştu

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiği önemle yılın en iyi araç kiralama şirketi seçilen Rent Go, 27-28 Ekim 2022 tarihleri arasında Antalya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Antalya Turizm Fuarına katıldı

Ulusal-uluslararası tur operatörleri, seyahat acenteleri, konaklama sektörü markaları, havayolları, ulaşım firmaları, etkinlik firmaları, ulusal-uluslararası turizm destinasyonları, bilişim teknolojileri, hizmet ve finans sektörü katılım sağladığı fuarı, 10 binden fazla turizm profesyoneli ziyaret etti

Bir Tunalar Topluluğu markası olan Rent Go, fuara Tunalar topluluğu bünyesindeki Tzx Travel ve Double Tree by Hilton Trabzon Oteli ile birlikte katılım sağladı.

Rent Go Türkiye Satış Müdürü Bülent Yüksel, Antalya Turizm Fuarına katılımları ile ilgili şu bilgileri verdi;

“Ülkemiz, turizm bakımından dünyanın en önemli cazibe merkezleri arasında yer alıyor. Turizm, istihdam, döviz girdisi ve gelir etkisinin artması gibi birçok ekonomik gelişmeye katkıda bulunan en önemli sektörlerden biridir. Turizm sektöründe yaşanan gelişmeler, kartopu etkisi yaratarak birçok sektöre yansıyor. Dolayısıyla, bu sektörün gelişimi için yapılacak faaliyetlerde hepimize önemli görevler düşüyor. Turizm endüstrisine katma değer sunan Antalya Turizm Fuarı’nda yer almaktan, turizm profesyonelleri ile markamıza gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldık” dedi.

Araç kiralama hizmetinin, turizmin çok önemli bir parçası olduğunu vurgulayan Bülent Yüksel, “Özellikle yabancı turistlerin tatil deneyimlerinde önemli bir role sahip olan araç kiralama, misafirlerimizin ülkemize ayak bastıktan sonra aldıkları ilk hizmetler arasında yer alıyor. Türkiye topraklarında doğmuş, yüzde 100 yerli sermayeli bir marka olarak, yerli ve yabancı misafirlerimizin, araç kiralamada en iyi deneyimi yaşamaları için, hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini daima birinci sırada tutuyoruz. Yüzde 98 müşteri memnuniyeti oranımız ile, en fazla tercih edilen ilk 3 araç kiralama şirketinden biri konumundayız” dedi.

Rent Go Hakkında

Rent Go, 100 yılı aşan köklü geçmişi ile Türkiye’nin en güvenilir ve önde gelen şirketlerinden biri olan Tunalar Şirketler Topluluğu’nun araç kiralama markasıdır.

Araç kiralamada daima yeni ve güvenli araçlar ve yüksek hizmet kalitesi sunan Rent Go, çatısı altında bulunduğu topluluğun 30 yıldan fazla kurumsal otomotiv sektörü deneyimini, yenilikçi vizyonu ve uzman kadrosu ile birleştirerek, kısa sürede araç kiralama sektörünün lider oyuncularından biri haline gelmiştir.

Tamamı yerli sermaye ile kurulan Rent Go, günlük kiralama hizmetinin yanı sıra Rent Go Filo ile kurumsal şirketlere uzun dönem filo kiralama hizmeti vermektedir.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica