Siyaset

Saadet partisi Cumhurbaşkanı adayını 1 Mayısta açıklayacak

Saadet partisi Cumhurbaşkanı adayını 1 Mayısta açıklayacak Partiden yapılan açıklamada; “Partimizin Cumhurbaşkanı adaylığı için nihai kararı 1 Mayıs 2018 Salı günü Ankara’da düzenlenecek bir program ile aziz milletimizle paylaşılacak” denildi. Saadet partisi Cumhurbaşkanı adayını 1 Mayısta açıklayacak detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Saadet partisi Cumhurbaşkanı adayını 1 Mayısta açıklayacak

Saadet Partisi, 24 Haziran’da yapılacak seçimdeki Cumhurbaşkanı adayını, 1 Mayıs’ta açıklayacaklarını duyurdu.

“Yetkili organlarda değerlendirmeler yapıldı”

Saadet Partisinden yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı adayını belirlemek için partinin yetkili organlarında değerlendirmeler yapıldığı aktarıldı. Adayın 1 Mayıs’ta açıklanacağı kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Titiz bir şekilde yürütülen anket, istişare ve görüşmeler neticesinde…”

“Ülkemiz 24 Haziran Pazar günü önemli bir seçime gidecektir. Saadet Partisi, bu tarihi seçimle ilgili yetkili organlarında gerekli değerlendirmeleri yapmış, titiz bir şekilde yürütülen anket, istişare ve görüşmeler neticesinde partimizin Cumhurbaşkanı adaylığı için nihai kararı 1 Mayıs 2018 Salı günü Ankara’da düzenlenecek bir program ile aziz milletimizle paylaşılacaktır. Partimiz bundan önceki süreçte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de ülkemizin demokrasi ve uzlaşma kültürüne katkı yapma çabasını sürdürecektir.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica