İGF

Saç kurutma makinesinden uyuşturucu çıktı

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri, başarılı bir operasyona daha imza attı. Şimdiye kadar akla hayale gelmeyen yerlere uyuşturucu madde saklandığına şahit olan Fethiye Narkotik polisleri, yaptıkları operasyonda yine hayretler içerisine düştü. Bu kez uyuşturucu, saç kurutma makinesinden çıktı.

MUĞLA (İGFA) – Kendisini turist olarak tanıtan Moldova uyruklu yabancı bir kadın ile I.A isimli Türk uyruklu erkek şahsın araçları ile yolculuk yaparak Muğla genelinde uyuşturucu ticareti yaptıkları bilgilerine ulaşan Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik polis ekipleri, düzenlediği operasyonla şüphelileri kıskıvrak yakaladı. Yakalanan şüpheli şahısların, görenleri hayrete düşerecek bir yere uyuşturucu maddeleri zulaladıkları ortaya çıktı. Kapsamlı bir incelemenin ardından saç kurutma makinasının içini açan Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik polis ekipleri, içerisine zulalanan uyuşturucu maddeleri ortaya çıkardı.

Yapılan başarılı operasyon sonucunda saç kurutma makinesinin içerisinden 15 parça halde Eroin, metamfetamin ve kağıda emdirilmiş uyuşturucu madde olarak bilenen ancak görünüş itibariyle uyuşturucu madde olabileceği çok zor anlaşılan çeşitli uyuşturucular ele geçirildi.

Her iki şahıs da uyuşturucu ticareti suçundan gözaltına alınarak yapılan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica