Genel

Sandık güvenliği için Vatandaşlar eğitimlere akın ediyor

Sandık güvenliği için Vatandaşlar eğitimlere akın ediyor Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından başlatılan sandık ve seçim güvenliği seferberliğinin Kocaeli ayağında görevlilere, partililere ve gönüllülere verilen eğitimler hızla devam ediyor. Sandık güvenliği için Vatandaşlar eğitimlere akın ediyor detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Sandık güvenliği için Vatandaşlar eğitimlere akın ediyor

CHP Kocaeli eğitim sekreterliği düzenliyor

CHP İl Eğitim Sekreterliği bünyesinde düzenlenen seçim ve sandık güvenliği eğitimlerine vatandaşlar adeta akın ediyor.

CHP Parti Okulu eğitmenleri tarafından 12 ilçede eğitim verildi

Türkiye’nin kilitlendiği 24 Haziran seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından başlatılan sandık ve seçim güvenliği seferberliğinin Kocaeli ayağında görevlilere, partililere ve gönüllülere verilen eğitimler hızla devam ediyor. CHP Kocaeli İl Eğitim Sekreterliği bünyesinde CHP Parti Okulu eğitmenleri tarafından 12 ilçede verilen seçim ve sandık güvenliği eğitimlerine her geçen gün ilgi ve katılım artıyor.

Son 23 günde 55 eğitim…

Sadece geçtiğimiz Pazar günü 6 ilçede düzenlenen eğitimlere Millet İttifakında yer alan siyasi partilerin sandık görevlileri de katılım gösterdi. Gönüllü olarak sandıklarda görev almak isteyen vatandaşlarında katılımı ile eğitim salonları akına uğradı. Son 23 günde 55 eğitim veren CHP Kocaeli İl Örgütü, 24 Hazirana kadar verdiği eğitim sayısını 75’e çıkarmayı; eğitim verilen kişi sayısında ise 11 bine ulaşmayı hedefliyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica