Sağlık

Seks diyetiyle kilo veren obez kadın anlatıyor

Seks diyetiyle kilo veren obez kadın anlatıyor 317 kiloluk Patty Sanchez, kendinden yaşça küçük sevgilisinin seks diyeti sayesinde fazla kilolarından kurtulduğunu anlatıyor… Seks diyetiyle kilo veren obez kadın anlatıyor detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Seks diyetiyle kilo veren obez kadın anlatıyor

317 kiloluk Patty Sanchez, eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra kendine bir arkadaşlık sitesinden genç sevgili buldu. 38 yaşındaki yeni sevgilisinin sözcülüğü yardımıyla 120 kilo veren Sanchez, seks egzersizleri ve sağlıklı beslenme sayesinde kilo verdiğini anlatıyor.

“…yaşama isteğimi yeniden kazandım…”

Patty Sanchez’in yeni sevgilisi 38 yaşındaki Bryan Johnson, son zamanlarda hareket etmekte zorlanan kadının hayatını değiştirmiş. ‘Bryan hayatımı değiştirdi. Daha önce hiç bu kadar sevildiğimi hissetmemiştim. Beni hareketli ve aktif kılıyor. Ondan önce hiçbir şey yapamayacak kadar şişmandım fakat şimdi yaşama isteğimi yeniden kazandım.’ diyen Sanchez, 4 çocuk annesi.

Önceki sevgilisi kendisini sürekli şekerli ve yağlı yiyecekler yemeye teşvik ediyordu

Daha önceki sevgilisinin kendisini sürekli şekerli ve yağlı yiyecekler yemeye teşvik ettiğini ve hareket etmekte zorlandığı için kendini öldürmek istediğini anlatan Patty Sanchez, ‘Hayatımın değişime ihtiyacı vardı’ diyor.

…aynı evde yaşamaya başlayan çift her gün oldukça düzenli bir hayat sürüyor…

6 yıl önce beslenme biçimini değiştiren ve biraz zayıflayınca seksi pozlarını obez kadınlara özel bir arkadaşlık sitesine yükleyen Patty Sanchez, hayatını değiştiren adamla arkadaşlık sitesinde tanışıyor. Birkaç ay mesajlaştıktan sonra aynı evde yaşamaya başlayan çift her gün oldukça düzenli bir hayat sürüyor.

Seks diyetiyle kilo veren obez kadın anlatıyor – sex diyeti öncesi hali

30 dakika ağırlık çalışıyorlar

Güne yoga yaparak başlıyor daha sonra 30 dakika ağırlık çalışıyor ve evde pişirdikleri sağlıklı yemeklerle besleniyorlar.

Kendi seks yöntemlerini geliştirerek çok mutlu bir cinsel hayat yaşıyorlar

Oldukça aktif ve maceraperest bir seks yaşamları olduğunun altını çizen çift, birbirlerine dokunmadan duramadıklarını söylüyor. Bryan Johnson, Patty Sanchez’in kilosu nedeniyle yatakta yapabildikleri şeylerin kısıtlandığını fakat kendi seks yöntemlerini geliştirdiklerini ve çok mutlu bir cinsel yaşamları olduğunu vurguluyor.

Utanarak itiraf ediyor

Yatakta keşfettikleri yöntemlerin son derece edepsiz olduğunu vurgulayan Johnson, bu yöntemleri anlatmaya utandığını da itiraf ediyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica