Siyaset

Üreticimizin de Tüketicimizin de yüzlerini güldüreceğiz

Üreticimizin de Tüketicimizin de yüzlerini güldüreceğiz Sabahın erken saatiyle işçi duraklarıyla birlikte programına başlayan Gökçe, gün içerisinde de ilçede ziyaretlerini yoğun bir program içerisinde gerçekleştiriyor. detaylar haberimizde…

Üreticimizin de Tüketicimizin de yüzlerini güldüreceğiz

Derince Belediyesi Başkan adayı Av. Sertif Gökçe, Çınarlı ve Yavuz Sultan mahallelerinde pazar esnafını ziyaret etti. Aday gösterilmesiyle birlikte sahadan bir gün olsun ayrılmayan Gökçe’ye esnaf ve vatandaşların ilgisi de her geçen gün artıyor.

Çınarlı ve Yavuz Sultan mahalleleri…

CHP Parti Meclisi tarafından Kocaelinin belirlenen ilk adayı olan Gökçe, aday gösterilmesiyle birlikte tempolu çalışmaya başlayan ve seçimlere az bir süre kala çalışma yoğunluğunu artıran Millet İttifakı Derince Belediyesi Başkan adayı CHP‘li Sertif Gökçe, üç aydır sahalardan ayrılmıyor. Sabahın erken saatiyle işçi duraklarıyla birlikte programına başlayan Gökçe, gün içerisinde de ilçede ziyaretlerini yoğun bir program içerisinde gerçekleştiriyor. Esnaf ziyaretlerini pazarlarda da sürdüren Gökçe, Çınarlı Mahallesi ve Yavuz Sultan Mahallesi’nde kurulan semt pazarlarını gezdi. Esnafın dert yandığı Gökçe, ekonomik sorunların büyük küçük esnaf demeden herkesi etkilediğini belirtti.

“Derince’de ekonomik hayatı hareketlendireceğiz”

Ziyaretleri sırasında vatandaşların ilgisi ve sorularıyla karşılaşan Gökçe, herkesle tek tek sohbet edip soruları yanıtlıyor. Özellikle zamlar karşısında yaşanan sıkıntıları dile getiren Gökçe; “Fiyatlar karşısında esnafımızın yaşadığı çaresizliği ve sorunları biliyoruz. Vatandaş da pazar alışverişinde neredeyse hiçbir şey almamasına rağmen fazla para harcamak zorunda kalıyor. İşte bizler de bu sorunlara yönelik olarak, üreticinin de tüketicinin de yüzlerini güldürecek projelerimizle Derince’de ekonomik hayatı hareketlendireceğiz dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica