Siyaset

Vatan Partisi Kocaeli Kocaeli Abhaz Derneğinde

Vatan Partisi Kocaeli Kocaeli Abhaz Derneğinde … Ziyarette, 17 Aralık 2019 tarihinde Sohum’da imzalanan “Abhazya Meclisi Uluslararası İlişkiler Komisyonu ve Türkiye Vatan Partisi Ortak Bildirisi” değerlendirildi. detaylar haberimizde…

Vatan Partisi Kocaeli Kocaeli Abhaz Derneğinde

Vatan Partisi Kocaeli İl Başkanı Yalçın Arslan ve yönetimi Kocaeli Abhaz Derneğini ziyaret ettiler

Vatan Partisi, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Hasan Konca ve yeni yönetimini ziyaret etti.

Ziyaret heyetinde, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ulusal Strateji Merkezi Başkanı (USMER) Utku Reyhan, İl Başkanı Yalçın Arslan, İl Başkan Vekili Vedat Olguntürk ile İl Sekreteri Sebahat Cicioğlu yer aldı.

Vatan Partisi Kocaeli örgütünün Kocaeli Abhaz Derneği ziyareti
Vatan Partisi Kocaeli örgütünün Kocaeli Abhaz Derneği ziyareti

Ziyarette, Abhaz Cumhuriyeti ile KKTC’ninde bölge ve dünya ülkeleri tarafından tanınmasını içeren “Vatan Partisi Karadeniz-Akdeniz Dostluk ve Barış Planı” çerçevesinde 17 Aralık 2019 tarihinde Sohum’da imzalanan “Abhazya Meclisi Uluslararası İlişkiler Komisyonu ve Türkiye Vatan Partisi Ortak Bildirisi” değerlendirildi.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Reyhan ve İl Başkanı Arslan ayrıca, son günlerdeki ülke ve dünya gündemleri ile ilgili partilerinin çalışmaları ve görüşlerini de aktardılar. Yeniden göreve gelen, Başkan Hasan Konca ve yeni yönetimini kutlayarak başarı dileklerini ilettiler.

Heyetlerin takdimi
Heyetlerin takdimi

Kocaeli Abhaz Derneği Başkanı Hasan Konca’da, Abhazya’nın tanınması konusunda başta Genel Başkan Doğu Perinçek olmak üzere Vatan Partisi’nin yürüttüğü girişimleri ve çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bazı toplantılara bizzat katıldığını ve bu çabaları takdirle karşıladıklarını belirterek teşekkürlerini bildirdi. Bu süreçte aynı zamanda İki ülkenin arasında her alanda yakın ilişki ve işbirliğinin artırılmasının önemine de vurgu yaptı. Heyete ziyaretleri nedeniyle ayrıca teşekkür etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Utku Reyhan, Mavi Vatan görseli ile Doğu Perinçek’in “Üretim Devrimi” başlıklı kitabını, partisinin konu ile ilgili hazırladığı Doğu Perinçek imzalı dosyayı ve “Vatan Savaşında Milli Hükümet” başlıklı kitapçığı Hasan Konca’ya takdim etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica