Genel

‘Yabancı bir kadınla tokalaşmak ateş tutmaktan daha korkunç’

‘Yabancı bir kadınla tokalaşmak ateş tutmaktan daha korkunç’ Adıyaman rektörünü rezil eden video! Kadın açıklaması olay olmuştu. Adıyaman Üniversitesi Rektörü Mustafa Talha Gönüllü’nün “kadınla tokalaşmak, ateş tutmaktan daha korkunç” sözlerinin ardından bir kadınla halay çektiği görüntüleri ortaya çıktı. ‘Yabancı bir kadınla tokalaşmak ateş tutmaktan daha korkunç’ detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

‘Yabancı bir kadınla tokalaşmak ateş tutmaktan daha korkunç’

Türkiye’nin tepkisini çeken Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’nün bir kadınla düğünde halay çektiği görüntüler var

“Yabancı bir kadınla tokalaşmak, ateş tutmaktan daha korkunç” şeklinde yaptığı çıkıştan sonra tüm Türkiye’nin tepkisini çeken Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’nün bir kadınla düğünde halay çektiği görüntüleri ortaya çıktı.

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Mustafa Talha Gönüllü’nün “kadınla tokalaşmak, ateş tutmaktan daha korkunç” sözlerinin ardından bir kadınla halay çektiği görüntüleri ortaya çıktı.

İki yüzlü REKTÖR

Dün akşam Kanal D Ana Haber bülteninde Gönüllü’nün kadın eli tutup halay çektiği görüntüleri ekrana getiren Ahmet Hakan, “kadınla tokalaşmak, ateş tutmaktan daha korkunç” sözleriyle tüm Türkiye’nin tepkisini çeken olay rektörün ikiyüzlülüğünü gözler önüne serdi. Talha Gönüllü’nün bir düğünde kadının elini tutup halay çektiği görüntüler ‘bir insan bu kadar ikiyüzlü’ olmaz dedirtti.

Gerici rektör neler demişti?

Rektör Mustafa Talha Gönüllü, kadınla erkeğin el sıkışmasını bile suç ilan ederken, “kadınla tokalaşmak, ateş tutmaktan daha korkunç” demiş, “Bir erkek ve kadının, nikahsız olarak ellerinin birbirine değmesi ve yalnız kalmaları caiz değildir” ifadelerini kullanmıştı.

Tepki alınca özür dilemişti

Gerici sözlerinden sonra tüm tepkileri üzerine çeken Gönüllü, Facebook hesabından yaptığı paylaşımda “Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu zamanda lüzumsuz bir meşguliyete sebep oldum” ifadelerini kullanmıştı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica