Genel

Yargısız örgüt infazlarına hazırlansanız iyi edersiniz

Yargısız örgüt infazlarına hazırlansanız iyi edersiniz AKP Genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eski metin yazarı ve AKP Ankara Milletvekili Aydın Ünal, ABD’deki Rıza Sarraf davası üzerinden cemaatçileri uyardı: Yaklaşmakta olan yargısız örgüt infazlarına hazırlansanız iyi edersiniz. Yargısız örgüt infazlarına hazırlansanız iyi edersiniz detaylar haberimizde…

Yargısız örgüt infazlarına hazırlansanız iyi edersiniz

Aydın Ünal yandaş Star gazetesindeki “Akıllı’ Fetullahçılar” başlıklı yazısında, “ABD’deki yargı tiyatrosunun muhtemel sonuçları üzerine geçen hafta 18 madde sıralamış, son iki maddede de davanın Türkiye ve dünyadaki Fetullahçılar üzerindeki baskıyı daha da artıracağını ifade etmiştim. Yargı tiyatrosu vesilesiyle bitleri yeniden kanlanan, sosyal medyadan, internet medyasından iğrenç kafalarını tekrar uzatan Fetullahçılar bir haftadır bu yazı nedeniyle linç kampanyası başlattılar. Ya ne olacaktı? Siz, ABD’deki dava üzerinden Türkiye’ye yeni bir operasyon çekeceksiniz, ayarladığınız hâkim ve savcılarla, ajanlık yoluyla yürüttüğünüz bilgi ve belgelerle yargı tiyatrosuna lojistik destek sağlayacaksınız, ama sizin buradaki ve dünyadaki adamlarınız huzur içinde kalacak öyle mi?” ifadelerini kullandı.

“Özgür’ ve ‘akıllı’ Fetullahçılar da şunu bilsinler”

“ABD’deki dava hiç kuşkusuz Türkiye’deki FETÖ’cülerin şartlarını daha da zorlaştıracak. Bundan daha doğal bir sonuç da olamaz” diyen Aydın Ünal şöyle devam etti:

“Fetullah Gülen ve Fetullahçılarda zerre kadar vicdan olsa, geride kalanların şartlarını düşünür, Zarrab Davası üzerinden yeni ve sonuç getirmeyecek operasyonlara girişmekten kaçınırlardı. Ama bu vicdansızların ‘geride kalan akılsızların canı cehenneme!’ mantığında olduklarına şüphe yok.

Hem yargı tiyatrosuna ateş taşıyan, hem de yeniden küfür-kafir linç kampanyaları başlatan ‘özgür’ ve ‘akıllı’ Fetullahçılar da şunu bilsinler: Fetullah geride kalan ‘akılsızları’ zerre kadar umursamıyor; hepsinin üzerini çizdi. En yakın dava arkadaşı Adil Öksüz’ü bile tanımazdan geldi. Er ya da geç sizin de üzerinizi çizecek. Hatta bu üzerini çizme meselesi örgüt içi infazlara kadar da uzanacak.”

“Yargısız örgüt infazlarına hazırlansanız iyi edersiniz”

Aydın Ünal’ın “Bazı Fetullahçıların yaşaması ne Fetullah Gülen’in, ne de ABD istihbaratının işine gelir. Yargı tiyatrosu üzerinden operasyon çekeceğinize, yaklaşmakta olan yargısız örgüt infazlarına hazırlansanız iyi edersiniz” ifadeleri ise dikkat çekti. Ünal şöyle devam etti:

“Biraz, örgüt içi infazlarla ayakta durabilen PKK tarihi okuyun. Fetullah’ın kişisel hırslarını fark etmeye başladığınız anda canınızı kurtaramayacaksınız. Örgüt içi infazdan kaçsanız bile, burada kendi kaderlerine terk ettiğiniz “akılsız” adamlarınızın ahı sizi bitirecek.

New York, Washington ya da diğer şehirlerde lüp lüp yuttuğunuz “ançüezli pizzalara” da dikkat edin; boğazınıza takılmasın.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica