Genel

Yıldız oyuncu Gary Oldman bir Marvel filminde rol almak istiyor

Yıldız oyuncu Gary Oldman bir Marvel filminde rol almak istiyor Oldman, “Marvel beni şimdiye kadar hiç çağırmadı. Madem siz de bu konudan bahsettiniz, buradan sesleniyorum, eğer bir fırsat oluştururlarsa oğullarım kesinlikle beni bir filmde görmek istiyor, bu onların bir rüyası” dedi. Yıldız oyuncu Gary Oldman bir Marvel filminde rol almak istiyor detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Yıldız oyuncu Gary Oldman bir Marvel filminde rol almak istiyor

Gary Oldman, Marvel Sinematik Evreni’nde de yer almak istiyor

Çizgi roman uyarlaması süper kahraman filmlerine yabancı olmayan usta aktör Gary Oldman, Marvel Sinematik Evreni’nde de yer almak istediğini söyledi.

En iyi Erkek oyuncu ödülünü aldı

Darkest Hour’daki rolüyle 24. SAG (Screen Actors Guild) Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen 59 yaşındaki Hollywood yıldızı, kırmızı halıda gazetecilerin sorularını cevapladı.

“Marvel filmlerinde oynamam çocuklarımın rüyası”

Çocuklarının kendisini bir Marvel filminde görmeyi çok istediğini belirten Oldman, “Marvel beni şimdiye kadar hiç çağırmadı. Madem siz de bu konudan bahsettiniz, buradan sesleniyorum, eğer bir fırsat oluştururlarsa oğullarım kesinlikle beni bir filmde görmek istiyor, bu onların bir rüyası” dedi.

Batman üçlemesinde yer aldı

Charlie John, Alfie ve Gulliver Flynn adlı üç erkek çocuk babası olan Gary Oldman, Christopher Nolan’ın DC evrenindeki Batman üçlemesinde dedektif Jim Gordon karakterine hayat vermişti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica