Siyaset

Yıldızlı’dan İzmir için “Bir Kira Bir Yuva” kampanyasına çağrı

Yıldızlı’dan İzmir için “Bir Kira Bir Yuva” kampanyasına çağrı … “Deprem sonrasında doğan vatandaşlarımızın ev ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ‘Bir ev bir kira’ kampanyasına biz de katıldık” dedi. detaylar haberimizde…

Yıldızlı’dan İzmir için “Bir Kira Bir Yuva” kampanyasına çağrı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in depremzedelerin ev ihtiyaçlarını karşılamak üzere başlattığı; ‘Bir Kira Bir Yuva’ adlı dayanışma kampanyasına katılan CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı; “Tüm Kocaelileri bu güzel kampanyaya imkanları dahilinde destek vermeye davet ediyorum” diyerek çağrıda bulundu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in depremin ardından ortaya çıkan vatandaşların ev ihtiyaçlarını karşılamak üzere başlattığı; ‘Bir Kira Bir Yuva’ adlı kampanyaya bir destek de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ve il yönetiminden geldi.

CHP Kocaeli adına kampanyaya ilk katılan isim olan Başkan Yıldızlı, “Asrın felaketini 1999’da yaşayan Kocaeli halkı, yaşanan her felakette dayanışma gücünü ortaya koyarak yaraları sarmaya çalıştı. İzmir Depremi’ni yaşayan vatandaşlarımızın da gücümüz yettiğince yanındayız.

Deprem sonrasında doğan vatandaşlarımızın ev ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ‘Bir Kira Bir Yuva’ kampanyasına biz de katıldık. Tüm Kocaelileri bu güzel kampanyaya imkanları dahilinde katılmaya davet ediyorum. birkirabiryuva.org adresinden aylık karşılayabileceğiniz kira tutarını; Ve süresini belirleyerek tüm vatandaşlarımız imkanları dahilinde kampanyaya destek verebilir” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica