Siyaset

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Yıldırım’dan basın açıklaması

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Yıldırım’dan basın açıklaması … Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada CHP’li Aydemir’in iddialarını ret ederek ispata davet etti. detaylar haberimizde…

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Yıldırım’dan basın açıklaması

Yıldırım’dan Aydemir’e “İspatlamazsan alçaksın!”

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarına set bir dille cevap vererek “İspatlamayan alçaktır” dedi.

CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir önceki gün sosyal medya hesabından AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatını ve Dilovası Belediyesini hedef alan açıklamasına sessiz kalmayan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, Aydemir’in paylaşımına sert bir dille cevap verdi. Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada CHP’li Aydemir’in iddialarını ret ederek ispata davet etti. Yıldırım, Aydemir’i ithamlarını ispatlamaya davet ederek ispatlayamayanın alçak olduğunu belirtti.

İŞTE YILDIRIM’IN O AÇIKLAMASI;

“CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem AYDEMİR isimli şahsın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı mesnetsizce ve ahlak dışı söylemler ile şahsımı belediye Başkanımız Sn. Hamza Şayir’i ve ilçe yöneticilerimizi hedef alan açıklamalarını esefle kınıyorum.

Barış ve kardeşlik tohumlarının ekildiği güzel ilçemiz Dilovası da şahsım ve teşkilatımızın her bir ferdi bugüne kadar ilçe menfaatlerinin kaybolduğu hiç bir işin altına imza atmamış aksine şiddetle karşı çıkmıştır.
Yaklaşık 13 yıllık süre içerisinde başta Büyükşehir belediyemizin destekleri doğrultusunda AK Parti belediyeciliği ile çehresi değişen ve değişmeye devam eden Dilovası bundan sonrada aynı anlayış ve hoşgörü ile büyümeye devam edecektir.

Partimiz kültürünün bir gereği olarak bizlerde her bir teşkilat mensubu olarak hangi siyasi anlayışa mensup olursa olsun asıl olan Dilovası’nda ki barış ve kardeşlik olduğu İçin hiç bir şahsı böylesine alçakça ithamlar ile zan altında bırakmadık.

CHP ilçe başkanının bu gerçek dışı iddialarını asla ve kat a kabul etmiyor iddialarını ispata davet ediyorum. Söylediklerini ispatlamayan alçaktır ve toplum nazarında değersizdir. Saygılarımla”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Yandex.Metrica