Siyaset

Ali Gençel DEVA Çayırova’da mahalle başkanı oldu

DEVA Çayırova İlçe Başkanlığı Çayırova mahalle başkanını kamuoyuna açıkladı

Ali Gençel DEVA Çayırova’da mahalle başkanı oldu … Muhammet Öztürk, “Ali Bey’e Mahalle Başkanlığı mazbatasını Genel Başkan Yardımcımız, Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanımız Sayın İbrahim Çanakçı Bey takdim etti” dedi. detaylar haberimizde…

Ali Gençel DEVA Çayırova’da mahalle başkanı oldu

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanlığı Seçim İşleri Başkanı Muhammet Öztürk yazılı bir basın açıklaması yaparak Çayırova Mahalle Başkanı ataması ile ilgili detayları paylaştı. Deva Partisi Çayırova Seçim İşleri Başkanı Muhammet Öztürk yaptığı açıklamada; “İlçe Başkanlığımız bünyesinde Mahalle Başkanlarının tespiti ve kamuoyuna açıklanması çalışmalarını yürütmek amacıyla oluşturulan komisyonumuzun titiz çalışmaları sonucunda ilçemize de adını veren Çayırova Mahalle Başkanlığımızın ataması yapıldı. Bu kapsamda Teşkilat Komisyonumuzun çalışmaları sonucunda, Çayırova Mahalle Başkanlığımıza Ali Gençel atanmıştır. Ali Beye Mahalle Başkanlığı mazbatasını Genel Başkan Yardımcımız, Ekonomi ve Finans Politikaları Başkanımız Sayın İbrahim Çanakçı Bey takdim etti. Yapılan atamamızın hem mahallemize hem de ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.

Komisyonumuzun diğer mahallelerle ilgili çalışması titizlikle devam ediyor. Belirlenen takvim çerçevesin de ataması yapılan mahalle başkanlarımızı kamuoyuyla paylaşacağız. Mahalle Başkanımız Ali Gençel Beyi tebrik ederiz. İnşallah hep birlikte ülkemiz ve ilçemiz için hayırlı çalışmalar yapacağız. İlçemize uzun yıllar hizmet edecek kadroları, siyasi hayatımızın yeni yüzlerini ilçemizin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İşte bu kadrolarla insan onuruna yakışır ve yaşamaktan keyif aldığımız bir ilçeyi hep beraber inşa edeceğiz” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica