Ekonomi

AVM’ler önünde açılışın ilk gününde metrelerce kuyruk oluştu

AVM’ler önünde açılışın ilk gününde metrelerce kuyruk oluştu … “Vatandaşların zaman zaman sosyal mesafe kuralını da hiçe saydığı görüldü. Vatandaşlar tarafından oluşturulan metrelerce kuyruk havadan drone ile de görüntülendi…” detaylar haberimizde…

AVM’ler önünde açılışın ilk gününde metrelerce kuyruk oluştu

Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında 21 Mart’tan bu yana kapalı bulunan AVM’ler bugün açıldı. Esenyurt’ta bulunan bir alışveriş merkezi önü bakın nasıl görüntülendi.

AVM’ler bugün açılmaya başladı. AVM’lere akın eden vatandaşlar sırada beklerken zaman zaman sosyal mesafe kuralını da yok saydığı görüldü.

Korona virüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında 21 Mart’tan bu yana kapalı bulunan AVM’ler bugün kapılarını açtı. AVM’lerin çalışma saatleri ve giriş çıkış kuralları yeniden düzenlendi. Esenyurt’ta bulunan bir alışveriş merkezine alışveriş yapmak için gelen vatandaşlar, AVM girişinde metrelerce kuyruk oluşturdu. Vatandaşların zaman zaman sosyal mesafe kuralını da hiçe saydığı görüldü. Vatandaşlar tarafından oluşturulan metrelerce kuyruk havadan drone ile de görüntülendi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica