Genel

Fatma başkan müzik tutkunu lise öğrencisini mutlu etti

Fatma başkan müzik tutkunu lise öğrencisini mutlu ettiHürriyet; “İnşallah elde edeceği başarılarda bizimde katkılarımız olur. Belki ileride büyük bir sanatçı olursun ve bizde seninle gurur duyarız. Biz, İzmit’in sanat yönünü ön plana çıkarmak istiyoruz” dedi. detaylar haberimizde…

Fatma başkan müzik tutkunu lise öğrencisini mutlu etti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, lise 10. sınıfta okuyan Kaan Gölgesiz isimli öğrenciyi mutlu etti.

Lise öğrencisinin yardım talebine kayıtsız kalmadı…

Aslen Konyalı olan eğitim için İzmit’e gelen Kocaeli Fen Lisesi 10. Sınıf öğrencisi Kaan Gölgesiz, sosyal medya hesabından başkan Hürriyet’e ulaşarak müzik alanında ilerleyebilmek için destek istedi. İzmit Belediye başkanı lise öğrencisinin yardım talebine kayıtsız kalmadı ve kendisini makamına davet etti. Gölgesiz büyük bir heyecan içinde başkan Hürriyet’in makamına geldi.

“Hedefim müzik alanında başarılı biri olmak”

Hürriyet ziyaret sırasında müzik tutkunu lise öğrencisine org piona hediye etti. Başkan Hüriryet’in hediye ettiği org piona sayesinde müzik eğitimini daha da geliştireceğini söyleyen Kaan Gölgesiz “çocukluğumdan beri müzikle uğraşıyorum. Hedefim müzik alanında başarılı biri olmak. Belediye Başkanımıza bana gösterdiği ilgi ve destek için ne kadar teşekkür etsem azdır” şeklinde konuştu.

“Biz, İzmit’in sanat yönünü ön plana çıkarmak istiyoruz”

Genç sanatçıyı makamında ağırlayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de Kaan’a hem okul hayatında hem müzik hayatında başarılar diliyorum. İnşallah elde edeceği başarılarda bizimde katkılarımız olur. Belki ileride büyük bir sanatçı olursun ve bizde seninle gurur duyarız. Biz, İzmit’in sanat yönünü ön plana çıkarmak istiyoruz. Yetenekli gençlerimize kapımız her zaman açık” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica