Siyaset

Vatan Partisinden İzmit Kaymakamı Cinbir’e Ziyaret

Vatan Partisinden İzmit Kaymakamı Cinbir’e Ziyaret … “Arslan görüşme sonunda Kaymakam Cinbir’e, Mavi Vatan tablosu ile Genel Başkan Dr. Doğu Perinçek’in Üretim Devrimi adlı kitabını ve partisinin çalışmalarını içeren bir dosyayı takdim etti…” detaylar haberimizde…

Vatan Partisinden İzmit Kaymakamı Cinbir’e Ziyaret

Vatan Partisi Kocaeli İl Örgütü, İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir’i makamında ziyaret etti.

Salgın koşulları nedeniyle ara vermek zorunda kaldıkları protokol ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten İl Başkanı Yalçın Arslan, kendilerini yoğun çalışma ortamında kabul ettikleri için İzmit Kaymakamı Cinbir’e teşekkürlerini iletti.

Arslan yaptığı konuşmasında, İl ve İlçe örgütlerinin İzmit Kaymakamlığı ile sürdürdükleri resmi işlemlerinde ve görüş alışverişinde gösterilen ilgiden duydukları memnuniyete vurgu yaptı.

İzmit Kaymakamı Şevket Cinbir ise; “Kaymakamlık olarak tüm vatandaşlarımıza, kurum ve kuruluşlara, siyasi partilere, sivil toplum örgütlerine vb. yaklaşımımız devletimizin sıcak, pozitif ve eşit bakışı doğrultusundadır” dedi.

Vatan Partisi İl Başkanı Yalçın Arslan görüşme sonunda Kaymakam Cinbir’e, Mavi Vatan tablosu ile Genel Başkan Dr. Doğu Perinçek’in Üretim Devrimi adlı kitabını ve partisinin çalışmalarını içeren bir dosyayı takdim etti.

İl Başkanı Arslan’a ziyaretlerinde, İl Sekreteri Sebahat Cicioğlu ile Yönetim Kurulu Üyesi Nazmi Damarlı eşlik ettiler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu