Genel

Büyükşehir Konservatuvar öğrencisinin resim sergisi tam not aldı

Büyükşehir Konservatuvar öğrencisinin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Güzel Sanatlar Resim Bölümü öğrencisi Halime Topsoy’un “Metaformoz” isimli sergisi sanatseverlerden tam not aldı. Büyükşehir Konservatuvar öğrencisinin detaylar haberimizde…

Büyükşehir Konservatuvar öğrencisinin …

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Güzel Sanatlar Resim Bölümü öğrencisi Halime Topsoy’un; Gar Sanat Galerisindeki “Metaformoz” isimli sergisi sanatseverlerden büyük ilgi gördü. Gar Sanat Galerisinde sergilenen yağlı boya tablolardan oluşan resimler, vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı.

sergi foto 1
sergi foto

Tecrübelerini taçlandırdı…

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Güzel Sanatlar Resim Bölümü’nde resim eğitimi alan Halime Topsoy; tecrübelerini resim sergisi ile taçlandırdı. Resim sanatına olan ilgi ve yeteneğini Büyükşehir Konservatuvarı ile geliştiren Topsoy; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne sanata ve sanatçıya verdiği önem nedeniyle teşekkür etti.

sergi foto 3
sergi foto 2

Büyükşehir’e teşekkür…

Resimlerinin sanatseverler tarafından beğeniyle karşılandığını ifade eden Halime Topsoy, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kendisi gibi sanata ilgisi olup bu ilgiyi pekiştirmekte fırsat bulamayanlara büyük destek verdiğini kaydetti. Topsoy, edindiği tecrübeleri ile Kocaeli’nin kültür, sanat hayatına elinden geldiğince katkı sunacağını kaydetti.

sergi foto 5
sergi foto 4
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica