İGF

AK Parti’nin ilk interaktif danışması Bursa’da gerçekleştirildi

BURSA (İGFA) -AK Parti Bursa İl Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı'na AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç, AK Parti Bursa Milletvekili, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti MKYK Üyesi Ayhan Salman, Bursa Koordinatörü, Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, önceki dönem bakanlarından Faruk Çelik, milletvekilleri, belediye başkanları ve partililer katıldı.
 
Bursa Merinos AKKM Osmangazi Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti Bursa İl Başkanlığı 51. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda 1083 teşkilat mensubu kendilerine verilen karekodlarla sisteme giriş yaparak hazırlanan dijital ankete katıldı.  Bu anket sayesinde teşkilat mensuplarının Bursa’nın yerel- genel yatırımlara bakışı ile teşkilat içi değerlendirmeleri alınmış oldu.
 
Programın basına kapalı olarak gerçekleştirilen ikinci bölümünde partililerin dijital ortamda sordukları sorular cevaplandı. AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Milletvekilleri ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ tarafından cevaplandırılan her soru ile teşkilat mensuplarının ilçelerinden gelen talepleri yanıtlanmış oldu. Teşkilata özel şifre sistemine sahip olan www.akbursasoruyor.com üzerinden alınan sorular arasından süreden dolayı cevaplanamamış olan her soru yanıtlandırılmak üzere dijital ortamda arşivlendi.
 
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç yaptığı konuşmasında “Bursa İl Başkanlığımız tarafından yapılan çalışmayı yerinde görmeye geldik. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Çok büyük bir emek verilmiş. Bu çalışmayı daha da geliştirerek Türkiye genelinde kullanılması için çalışacağız.” diyerek, duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Yandex.Metrica